Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Różyny

Różyny, pomorskie

  • 699 000 zł
  • 210 m²
  • 3 329 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Maliszewsk...

Skontaktuj się

Dom Różyny

Różyny, pomorskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

699 000 zł

210 m²

3 329 zł/m²

Dom Różyny

Zaktualizowane: 23 maja 2026

699 000 zł 210 m² 3 329 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
380 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1999

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

380 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1999

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 699 000 zł (3 329 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 210 m² (140 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 1999
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 380 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: IMPERIA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IMP192478

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom bliźniaczy z ogrodem na sprzedaż - Różyny

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, usytuowany w spokojnej miejscowości Różyny, pomiędzy Pruszczem Gdańskim, a Tczewem. To idealne miejsce dla rodzin oraz osób szukających komfortowego dojazdu do Trójmiasta - stacja kolejowa znajduje się około 1 km od nieruchomości, a podróż pociągiem do Gdańska zajmuje około 20 minut. (...)

Agent